Koronawirus informacje

Uwaga!

Apel Wojewody Podlaskiego, Podlaskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, dyrektorów Szpitali udzielających świadczeń związanych z hospitalizacją osób z podejrzeniem/zakażeniem COVID-19 oraz konsultantów wojewódzkich w dziedzinie epidemiologii oraz chorób zakaźnych, dotyczący zwrócenia szczególnej uwagi na przestrzeganie norm sanitarnych, zachowanie zasad reżimu sanitarnego oraz skorzystanie z możliwości zaszczepienia się przeciw COVID-19, z prośbą o możliwie jak najszersze jego rozpowszechnienie.

czwartek 30 września 2021 r. weszło w życie rozporządzenia Rady Ministrów dotyczącego obostrzeń covidowych. Zawiera przedłużenie do 31 października obowiązywania obecnych ograniczeń, nakazów i zakazów. Utrzymane zostają przepisy dotyczące funkcjonowania urzędów.

Ograniczenia przedłużone do 31 października (dokument) | Serwis Samorządowy PAP

ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 6 maja 2021r.w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Potrzebę dowozu, należy zgłaszać do Urzędu Gminy Sejny w godzinach pracy urzędu 7:00 – 15:00 pod nr 87 516 20 45 lub 87 517 37 63. Osobami do kontaktu: Pan Damian Zubowicz i Pani Beata Radziwiłowicz.

ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ – Mobilne punkty pobrań wymazu w kierunku COVID-19 (nfz-bialystok.pl)

Nowe zasady bezpieczeństwa od soboty, 7 listopada b. r. (lista ograniczeń)

Wytyczne GIS, MZ i MEN – W związku z poprawą sytuacji epidemicznej w kraju stopniowo uruchamiana jest praca przedszkoli, szkół, poradni psychologiczno-pedagogicznych, schronisk młodzieżowych i innych placówek organizujących zajęcia pozaszkolne, czy możliwość przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych.  —->  https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men

Przewiń do góry