« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  16  , (...)  30  , (...)  39  , (...)  51  ,   52   ,  53  , (...)  56  ,  57   | nast臋pna strona »
F News
呕yczenia 艢wi膮teczne

呕yczenia W贸jta Gminy Sejny

Data: Poniedzia艂ek, 21 - Grudzie艅 2015r.    |   Wej艣膰: 770

Informacja Podlaskiego Urz臋du Wojew贸dzkiego w Bia艂ymstoku

Poni偶ej podajemy pismo Ministra Rolnictwa I Rozwoju Wsi nr. 呕W-zz/ab-87-rn74/15 (3814) z 7 grudnia 2014 dotycz膮ce producent贸w zajmuj膮cych si臋 produkcj膮 偶ywca wieprzowego na obszarze obj臋tym programem bioasekuracji w gospodarstwach, w kt贸rych w 2015 roku utrzymywane s膮 zwierz臋ta gospodarskie z gatunku 艣winia 鈥 bez wzgl臋du na ich liczb臋.

Data: 艢roda, 9 - Grudzie艅 2015r.    |   Wej艣膰: 643

Apel W贸jta Gminy Hajn贸wka

Apel o pomoc dla pogorzelc贸w Dzie艅 24 listopada 2015 r. zapisa艂 si臋 czarnymi literami w historii Gminy Hajn贸wka. W ci膮gu jednej nocy mia艂y miejsce dwa po偶ary, kt贸re poci膮gn臋艂y za sob膮 powa偶ne straty gospodarcze, a co najgorsze - tak偶e ofiary 艣miertelne.

Data: Pi膮tek, 4 - Grudzie艅 2015r.    |   Wej艣膰: 713

Konkurs pn.: 鈥濸rofilaktyka z Bakcylem鈥.

Uprzejmie informuj臋, i偶 Regionalny O艣rodek Polityki Spo艂ecznej w Bia艂ymstoku wsp贸lnie z Komend膮 Wojew贸dzk膮 Policji w Bia艂ymstoku organizuje Konkurs pn.: 鈥濸rofilaktyka z Bakcylem鈥.

Data: Pi膮tek, 4 - Grudzie艅 2015r.    |   Wej艣膰: 641

Informacja Starosty Powiatu Sejne艅skiego

Na wniosek Stowarzyszenia 艁agiernik贸w 呕o艂nierzy AK z siedzib膮 w Warszawie, Starostwo Powiatowe w Sejnach przy艂膮czy艂o si臋 do corocznej akcji zbi贸rki dar贸w na rzecz kombatant贸w, 偶o艂nierzy Armii Krajowej oraz ich rodzili, kt贸rzy mieszkaj膮 na Kresach Wschodnich, dawnych ziemiach II RP.

Data: 艢roda, 2 - Grudzie艅 2015r.    |   Wej艣膰: 607

Mi臋dzyszkolny Konkurs Pie艣ni i Piosenki Patriotycznej.

26 listopada 2015 r. w Szkole Podstawowej w Po膰kunach ju偶 po raz drugi zosta艂 zorganizowany Mi臋dzyszkolny Konkurs Pie艣ni i Piosenki Patriotycznej. Pomys艂odawc膮 konkursu jest ksi膮dz W艂adys艂aw Napi贸rkowski 鈥 proboszcz Ber偶nickiej Parafii pw Wniebowzi臋cia Naj艣wi臋tszej Maryi Panny. W tym roku w II Mi臋dzyszkolnym Konkursie Pie艣ni i Piosenki Patriotycznej 2015 uczestniczy艂o 12 uczni贸w z nast臋puj膮cych szk贸艂: Szko艂a Podstawowa w Karolinie, Szko艂a Podstawowa w Gibach, Szko艂a Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Krasnowie, Szko艂a Podstawowa im. mjr Henryka Dobrza艅skiego 鈥 Hubala鈥 w Sejnach, Szko艂a Podstawowa im. Jana Paw艂a II w Krasnopolu oraz gospodarz konkursu - Szko艂a Podstawowa w Po膰kunach.

Data: 艢roda, 2 - Grudzie艅 2015r.    |   Wej艣膰: 1015

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  20  , (...)  39  , (...)  51  ,   52   ,  53  , (...)  75  ,  76   | nast臋pna strona »